فعال‌سازی و پیگیری ضمانت
برای فعال‌سازی ضمانت (گارانتی) محصولات لابراتوار حافظ که در حال استفاده از آن هستید شماره کارت ویزیت لابراتوار و مشخصات خود را ثبت نمایید. یک رمز جدید در اختیار شما قرار داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید در هر زمان، وضعیت ضمانت خود را پیگیری کنید. مثلا این که چه مدت تا پایان اعتبار آن فرصت هست. پس از ثبت شماره کارت، دیگر نیازی به آن نیست و فقط رمز جدید، استفاده می‌شود.
اگر بیمار یا مشتری، مشکلی در ثبت این فرم داشته باشد، از طریق تماس تلفنی با لابراتوار، ثبت و فعال‌سازی گارانتی توسط همکاران ما انجام می‌شود.*     آقای     خانم    

نام و نام خانوادگی*:  (مثال: محمد محمدی)    

سال تولد*:  (مثال: 1364)    


از بین تلفن، موبایل، یا ایمیل، حداقل یک گزینه یا همه موارد را تکمیل نمایید تا در موارد ضروری راهی برای اطلاع‌رسانی وجود داشته باشد.

تلفن ثابت:  (به جز تهران، کد مورد نیاز را نیز قید فرمایید. مثال: 88001100)    

تلفن همراه:  (مثال: 09120001100)    

ایمیل:  (مثال: yourname@yahoo.com)    


شماره کارت*:  (مثال: 12345678)    

دکتر دندانپزشک*:  (فقط اسامی مندرج در این لیست، دکترهای طرف قرارداد هستند.)    

نوع عملیات:  (این گزینه باعث تسریع شناسایی مشخصات ضمانت می‌شود. اما در صورت عدم اطمینان و خالی گذاشتن این گزینه، بعدا توسط لابراتوار، تکمیل می‌شود.)    
(اگر دو یا چند عملیات درمانی متفاوت روی دندان‌های مختلف داشته‌اید برای هر یک از آن‌ها تکمیل یک فرم جداگانه مورد نیاز است، چرا که شرایط ضمانت برای عملیات مختلف، معمولا متفاوت است.)


شماره دندان(ها):  (مثال: 11، 4 چپ بالا، و... هر یک از سیستم‌های شماره گذاری معتبر، قابل قبول است. این گزینه نیز در صورت خالی بودن، توسط لابراتوار، تکمیل می‌شود.)    

با قوانین سایت و شرایط ضمانت موافقم*:     

ملاحظات:  (توضیحات تکمیلی در صورت نیاز)  


  
   
پیگیری


قبلا فرم ضمانت را تکمیل نموده و رمز آن را در اختیار دارید؟ در این قسمت، وضعیت گارانتی خود را بررسی فرمایید.

رمز شما:  (مثال: 1234567887654321)    
پرینت شده از سایت www.hafezlab.com در تاریخ 1397/2/2